تک تیرانداز وحشی

تقدیم به ارتشیان سرافراز

با سلام ... ورود شمارا به وبلاگ تک تیرانداز وحشی خوش آمد میگویم ... برای مشاهده کامل مطالب از آرشیو مطالب وبلاگ استفاده کنید.

تفنگ تک تیر انداز

نمونه قنداق تاشوی مدل اس وی دی ( سمینوف یا دراگانف )

محصول جدید از تولیدات شرکت ایزماش روسیه

این سلاح با سیستم نیمه خودکار برای هدف قرار دادن اهداف ثابت و یا متحرک طراحی و ساخته شده است.این تفنگ توانایی شلیک تک تیر بصورت دقیق را دارد.جهت تسهیل در حمل و نقل و استفاده در خودروهای زرهی یا هلیکوپتر بهینه سازی شده است.این تغییر عبارت از نصب یک قنداق تاشو بر روی سلاح می باشد.دوربین دید در شب نیز از تجهیزاتی است که می توان بر روی این تفنگ کار گذاشت.این تفنگ فوق العاده همچون دیگر محصولات کارخانه ایزمایش بیشترین کاربرد را در نیروهای نظامی و پلیسی جهان دارد.

در جنگ تحمیلی هشت ساله این تفنگ خوب و خوش دست و قابل اعتماد توسط رزمندگان کشورمان مورد استفاده قرار می گرفته و هم اینک نیز قابل اعتماد ترین تفنگ تک تیر انداز نیروهای مسلح کشورمان می باشد.

تشریح

این سلاح با فشار غیر مستقیم گاز باروت مسلح می شود.نیروی حاصل از عقب نشینی پیستون توسط میله ای باریک که در امتداد لوله در بالای آن قرار گرفته است به حمال گلنگدن منتقل می شود.مکانیزم قفل گلنگدن آن مشابه تفنگ هجومی کلاشینگف است.چکاننده سلاح با توجه به نوع ماموریت آن طراحی شده است تا با نیروی کم عمل چکاندن ماشه  امکان پذیر باشد.

این تفنگ در دو نوع متفاوت مهمات مورد استفاده عرضه می شود.

با فشنگ 62/7 ناتو و 62/7 لبه دار روسی


[ چهارشنبه نهم اسفند ۱۳۸۵ ] [ 19:53 ] [ حامد کیانیان ]

[ ]مجله اینترنتی دانستنی ها ، عکس عاشقانه جدید ، اس ام اس های عاشقانه